(063) 119 53 79
(067) 417 33 95

Протеїн сироватковий (ананас)

Білок сироватки при спеціальному приготуванні і в поєднанні з вітамінами B1 і B2, здатний зупиняти і затримувати негативні процеси в організмі (ракові пухлини, запалення легенів), а також уповільнює процеси старіння.

Виробник:
Украина
Наявність:
В наявності

0 грн

Сироватковий протеїн - справжній фурор у світи здорового харчування. Сироватковий протеїн має найвищу, серед цілістних білків, швидкість розщеплювання. Спортивне живлення на основі сироваткового протеїну забеспечує організм високоякісними білками молочної сироватки, які у свою чергу, в першу годину після вживання , різко підвищують вміст амінокислот і пептидів у крові. У спорті дуже важливо забеспечити спортсмена високобілковою дієтою для зростання якісної м'язової маси. Без білку не будуть рости м'язи, не відбуватимуться процеси окислення, виснажуватиметься імунна система, падатиме імунний захист.

Після прийому сироваткового протеїну, рівень холестерину в крові помітно падає. Біологічна активність і здатність підтримувати позитивний баланс азоту в організмі у сироваткового протеїну перевищують аналогічні показники навіть яєчних білків, роблячи її незамінною для росту м'язів. Крім того, сироватковий протеїн позитивно впливає на імунну систему і оптимізує виділення інсуліну. Науково доведено, що білок сироватки при спеціальному приготуванні і в поєднанні з вітамінами B1 і B2, здатний зупиняти і затримувати негативні процеси в організмі (ракові пухлини, запалення легенів), а також уповільнює процеси старіння.

Переваги сироваткового протеїну:

• висока біологічна цінність (80% білка);

• високий вміст ВСАА амінокислот;

• екологічно чистий продукт;

• легко засвоюється;

• низький вміст лактози;

• якісний амінокислотний склад.

Рекомендації прийому: використовується в раціоні спортивного харчування з метою оптимізації раціону харчування при інтенсивних фізичних навантаженнях як додаткове джерело амінокислот і вітамінів.

Спосіб прийому: дорослим 3 рази на добу через 15-20 хвилин після закінчення фізичних навантажень і в проміжках між основними прийомами їжі - в дні тренування, 2 рази на день - в дні без фізичних навантажень в проміжках між основними прийомами їжі.

Спосіб приготування: 2 ст. л. суміші розчинити в 200-300 мл рідини (або додати в смузі, соки, каші).

Склад: білки сироваткові (концентрат сироваткового білка), коріння паростків пшениці, ананас.

Калорійність, 100 г: 420 ккал / 1757 кДж.

Енергетична цінність, 100 г: вуглеводи-3,4 г, білок-80г, жири-0г.

Протипоказання до застосування: індивідуальна непереносимість.

Термін придатності: 1 рік з дати виробництва.

Виробник: ТМ "Життя", Україна.

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.